Sepetim (0) Toplam: 0,00TL

Hakkımızda

 

hipokratkitabevi.com Hipokrat Kitabevi'nin ağırlıklı online Tıp Kitapları satan mağzasıdır.  Yayınevimiz, özellikle sağlık, tıp, mesleki sınavlara hazırlık, yabancı dil, bilgisayar, teknik, eğitim bilimleri, hukuk, ders kitapları, sözlükler, okuma kitapları alanında 2008 yılından beri faliyeyt göstermektedir. Bir çok özgün ve çeviri eseri okurlarının hizmetine sunan yayınevimiz, Ankara'da siz değerli okurların hizmetindedir.
Yayınevimiz, telif hakları çerçevesinde; kuruluşundan bu yana konusunda başarılı ve tanınmış akademisyen, eğitimci ve yazarlarla yürüttüğü titiz çalışmalar ve güvenli işbirliği ile, özellikle tıp, ve günümüz üniversite ve mesleki sınavlara hazırlık kitaplarının hazırlanmasında üniversite öğrencileri ve akademisyenlere kaynak yaratmak için, gün geçtikçe uzmanlaşarak Türkiye’de kendi bünyesinde 200’ün üzerinde kitabın yayın ve satışı gerçekleştiren öncü yayınevlerinden biri olmuştur.
2008 yılında internet üzerinden üyelik sistemiyle perakende satışlara başlayan yayınevimiz kendi kitaplarını da ilk elden okurlarına uygun fiyatlarla ulaştırmanın mutluluğunu taşımaktadır.
Yayınevimiz kendi yayınlarının dışında; Türkiye ve dünyadaki klasikler ve popüler yeni eserleri sürekli takip etmekte, satışa sunduğu yerli ve yabancı, eser yelpazesini sürekli geniş ve güncel tutma gayreti içindedir.
Kapat